එසැන පුවත්

Wednesday, September 11, 2019

Monday, September 2, 2019

ඔබේ විවාහ ජීවිතය සාර්ථක කරගන්න මේ විඩියෝව අනිවාර්යෙන් බලන්න

12:07 AM 0
ඔබ විවාහකද?  විවාහ වෙන්න බලාපොරොත්තුවෙන් ඉන්නවද?  විවාහ ජීවිතය සතුටින් ගත කරනවාද?  එහෙම නැත්නම් විවාහ ජීවිතය කටුක අත් දැකීමක් වෙල...

Thursday, August 15, 2019

Wednesday, August 14, 2019

ඔබත් Imo පරිශීලකයෙක්ද? එසේනම් ප්‍රවේසම් වන්න

10:04 AM 0
අද වන විට ලාංකාව ඇතුලු රටවල් ගනනක ජනප්‍රිය සමාජ ජාලීය ඇප් එකක් වන  ඉමෝ ඇප් එක  ඔබගේ දුරකථනයේත් ස්ථාපනය කර ඇතුවාට සැකයක් නොමැත. නමුත් ඉම...

Tuesday, June 18, 2019

Monday, May 13, 2019

මහසොහොන් බලකායේ නිර්මාතෘ අමිත් වීරසිංහ අත්තඩංගුවට

9:17 PM 0
මහසොහොන් බලකායේ නිර්මාතෲ අමිත් වීරසිංහ මහතා අද පාන්දර (14) අත්‍තඩංගුවට ගත් බව අපට වාර්තා උනා. මෙසේ අත්තඩංගුවට ගෙන ඇත්තේ මහනුවර පොලීසිය ව...

Saturday, May 4, 2019

Friday, May 3, 2019

අත් අඩංගුවට ගත් ලිපි සකස්කලේ මගේ අමාත්‍යංශයෙන් | ඇමති ලක්ෂ්මන් කිරිඇල්ල කියයි

1:30 AM 0
කොළඹ මධ්‍යම තැපැල් හුවමාරුවේදී අත්අඩංගුවට ගන්නා ලද ලිපිය  සකස් කර ඇත්තේ තම අමාත්‍යාංශය විසින් බව රාජ්‍ය ව්‍යාපාර, කන්ද උඩරට උරුමය සහ මහනුව...

Thursday, May 2, 2019

සිවුරු පෝර උර 5ක් සහ පාත්‍ර105ක් සමග මුස්ලිම් ජාතිකයන් 2ක් අත්අඩංගුවට

9:14 PM 0
සිවුරු පෝර උර 5ක් සහ පාත්‍ර105ක් සමග මුස්ලිම් ජාතිකයන් 2ක් අත්අඩංගුවට බලපිටිය රේවත පාරේ නිවසක සැක සහිත ලෙස ගබඩා කර තිබූ සිවුරු සහ පාත‍්‍...

Sunday, April 21, 2019

Braking News Update Sinhala | දෙමට ගොඩ ප්‍රදේශයේ තවත් පිපිරීමක්

2:21 AM 0
මීට සුලු මොහොතකට පෙර  දෙමටගොඩ මහවිල උද්‍යන මාවතේ  නිවාස සංකීර්ණයක් අසල  තවත් පිපිරීමක් සිදු උනා. මෙම පිපිරීම  අද දිනට සිදු වූ 8 වන පිපිරී...

Braking News | Update | පුද්ගලික බස් රථ තුල භාන්ඩ ප්‍රවාහනය තහනම්

2:11 AM 0
ඇති වී ඇති හදිසි තත්වය මත  නැවත දනුම්දෙන තුරු  පුද්ගලික බස්‍ රථ තුල  භාණ්ඩ සහ පාර්සල් ප්‍රවාහනය  තහනම් කර ඇති බව  පුද්ගලික බස් රථ හිමියන්...

ඇති වූ හදිසි තත්වය නිසා තුවාල ලැබූවන්ට ලේ බිඳක් දන් දෙමු

12:14 AM 0
දිවඉන ප්‍රදේශ කිහිපයක ඇති වූ හදිසි පිපිරීම් සම්භන්දයෙන්  තුවාල ලැබූ අපේම සහෝදර ජනතාව වෙනුවෙන්  ලේ  බිදක්  දන් දෙමු. ජාතික ලේ බැංකුව නා...

Saturday, April 20, 2019

Thursday, April 18, 2019

විජයාව තරණය

9:12 PM 0
විජයාව තරණය විජය නම්වූ ලාට ජාතික කුමරා සිංහල දේශයට පැමිණීම වනාහා සිංහලේ දේශයේ ඉතිහාසයේ එක් පුවතක් පමණි.  ඉංදියාවේ බටහිර බෙන්ගාලයේ ලාටය ...

ADS